Nederlandse Vereniging

Berger Blanc Suisse

Show uitslagen

 

 

Tentoonstelling K.C. Oss e.o.

5,6 en 7 juni 2015

 

 

 

Jeugd klasse reuen:

Cartago of Shadasa   U 1e Plaats CAC Beste reu Best of Breed

 

Jeugd klasse teven:

Sakura La Blankpapilio   ZG 1e Plaats

                                                                                                                  


 

Dogshow Bleiswijk

3 november 2012

 

 

Jeugd klasse reuen:

Kartouch of Beautiful White Angel    ZG 1e Plaats

Ultra Bright of the Heart of Lothian    ZG 2e Plaats

Open klasse reuen:

Jamahl of the Beautiful White Angel    U 1e Plaats RES CAC RES CACIB

Junaid of Reckhem's Castle    U 2e Plaats

Odakota of White Energy    ZG 3e Plaats

Kampioens klasse reuen:

I Am Special Reckhem's Castle    U 1e Plaats CAC CACIB Beste reu

Jeugd klasse teven:

Xena Famke fan Cosmo's Noflik Stee    U 1e Plaats CAC Best of Breed

Giabella of Trebons Berger Blanc     U 2e Plaats

White Angel of Pici Eye Catcher    U 3e Plaats

Cherrah Roxan fan Swide Pracht    U 4e Plaats

Zohra the Lovely White Sheperd    ZG

Open klasse teven:

Precious Phoebe of Kimberly's Pride    U 1e Plaats RES CAC CACIB


Utrecht

20 oktober 2012 

 

 

Jeugd klasse reuen:

Vivid DaydreamAdalmind-Aldwyn    U 1e Plaats RES CAC

Open klasse reuen:

Junaid of Reckhem's Castle    U 1e Plaats RES CACIB

I Am Special Reckhem's Castle    U 2e Plaats

Kampioens klasse reuen:

Mad Max vom Sutumer Grund    U 1e Plaats CAC CACIB Beste reu

Tussen klasse teven:

Guardian Angel des Gardiens du Pacte    U 1e Plaats RES CAC RES CACIB

Kiss Me Kate van Zwieten    U 2e Plaats

Open klasse teven:

Perfect Angel vom Sutumer Grund    U 1e Plaats CAC CACIB Beste teef BOB

Oldambt's Special in Your Dreams    ZG 2e Plaats


 Alkmaar

8 september 2012

 

Jeugdklasse reuen:

Gringo der Weibe Stern    U 1e plaats Res CAC

Open klasse reuen:

Kind Spirit of the Heart of Lothian    U 1e Plaats CAC

Veteranen klasse reuen:

Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng    U 1e Plaats

Babyklasse teven:

Bedablanco Crazy Candy    VB 1e Plaats Beste Baby

Puppy klasse teven:

Cilane Nyva v.d. Witte Klaver    VB 1e Plaats Beste Pup

Jeugd klasse teven:

Crystal Moon's Uncovered Glam Girl    U 1e Plaats Res CAC

Bonita Aylenv von den Weissen Wupper Wölfen    U 2e Plaats

Odetta Biale Wzgorza    U 3e Plaats

Tussen klasse teven:

Avalon Melody of the White    U 1e Plaats

Open klasse teven:

Dejoni's Amazing Amber    U 1e Plaats CAC Beste teef Best of Breed

Energy Noble Kansas des Gardiens du Pacte    U 2e Plaats


Rotterdam

26 augustus 2012

 

Jeugdklasse reuen:

Gringo der Weibe Stern    U 1e Plaats

Apollo    U 2e plaats

Tussen klasse reuen:

Jesus Beautiful Whiteangel    U 1e Plaats

Open klasse reuen:

Zuchero Meldolesi    U 1e Plaats Res. CAC Res. CACIB

Blu Walita of Ciqala-Yuma    U 2 plaats

Kampioens klasse:

Hanan of Skah Dakota    U 1e plaats CAC CACIB Beste reu Best v.h. Ras

Puppie klasse teven:

Fearless of Enzzo's Wolves Farm    VB 1e Plaats

Cherrah Roxan fan Swide Pracht    V

Jeugd klasse teven:

Crystal Moon's Uncovered Glam Girl    U 1e Plaats Res. CAC Res. CACIB

Giabella of Trebons Berger Blanc    U 2e Plaats

Epoline    U 3e Plaats

Kampioens klasse teven:

Ghuna Gauri of Skah Dakota    U 1e Plaats CAC CACIB

 


 

Outdoor Uden 

23 juni 2012

Puppy klasse reuen:

Laren Onyfyn    V 1e Plaats

Jeugd klasse reuen:

Dica of the Swiss Valley    U 1e Plaats

Hertog Harley fom Wihehokewa     ZG 2e Plaats

Tussen Klasse Reuen:

Dejoni's Amazing Amigo    U 1e Plaats Res. CAC Res. CACIB

Junaid of Reckhem's Castle    ZG 2e Plaats

Open Klasse reuen:

I am Special of Reckhem's Castle    U 1e Plaats CAC CACIB

Zucchero Meldolesi    U 2e Plaats

Crystal Moon's One and Only    U 3e Plaats

Jesus Beautiful Whiteangel    ZG 4e Plaats

Only Onchu van de Banjou Burght    ZG

Puppy Klasse Teven:

Giabella of Trebons Berger Blanc    V 1e Plaats Beste Pup

Cherrah Roxanne fan Swidepracht    V 2e Plaats

Jeugd Klasse Teven:

Guardian Angel des Gardiens du Pacte    U 1e Plaats CAC Beste Teef Best of Breed

Fata Della Luna di Casa Praderio    U 2e Plaats

Tessen Klasse Teven:

Dejoni's Amazing Amber    U 1e Plaats Res. CAC

Open Klasse Teven:

Crystal Moon's Say-so-Sweety    U 1e Plaats Res. CACIB

Oldambt's Special in your Dreams    U 2e Plaats

Steffi van Kernhem    ZG 3e Plaats


Openlucht Kampioenschapstentoonstelling

KC de Baronie

9 juni 2012

 

Puppy klasse reuen:

Apollo    B 1e plaats

Tussen klasse reuen:

Dejon´s Amazing Amigo    U 1e plaats

Aata    ZG 2e plaats

Jesus Beautiful Whiteangel    ZG 3e plaats

Open klasse reuen:

Crystal Moon´s and Only    U 1e plaats CAC CACIB Beste Reu

Puppy klasse teven:

Hannah Crissy van de Witte Klaver    B 1e plaats

Inca Nicki van de Witte Klaver    B 2e plaats

Jeugd klasse teven:

Dejoni´s Amazing Amber    U 1e plaats CAC BOB Beste Teef

Guardian Angel des Gardiens du Pacte    ZG 2e plaats

Odetta Biale Wzgorza    ZG 3e plaats

Gioia Bella van de Witte Klaver    ZG 4e plaats

Open klasse teven:

Energy Noble Kansas des Gardiens du Pacte    U 1e plaats CACIB res. CAC


Pinkstershow

KC Arnhem

26 mei 2012

Puppy klasse reuen:

Mack van Zwieten     VB

Jeugd klasse reuen:

Dejoni's Amazing Amigo       U 1e plaats

Jesus Beautiful Whiteangel     ZG 2e plaats

Hertog Harley from Wihehokewa    ZG 3e plaats

Flas MC Queen Des Divines Folies Bergere    ZG 4e plaats

 Open klasse reuen:

Mad Max vom Sutumer Grund    U 1e plaats CAC CACIB BOB

Zucchero Meldolesi    U 1e plaats res. CAC res. CACIB

 Puppy klasse teven:

Giabella of Trebons Berger Blanc    VB Beste Pup

Jeugd klasse teven:

Dejoni's Amazing Amber    U 1e plaats

Tussen klasse teven:

Perfect Angel vom Sutumer Grund    U 1e plaats CAC CACIB

Devil in Disguise vom Niehuser See    U 2e plaats res. CACIB

Steffie    U 3e plaats

Open klasse teven:

More than Word's Gispy Yentl's Yard    U 1e plaats

Oldambtsspecial in your Dreams    U 2e plaats

Pebbles    U 3e plaats

Veteranen klasse teven:

Perlayne vom Sutumer Grund    U 1e plaats res. CAC